Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze/Najgorsze sklepy elektroniczne w wasze okolicy
Autor Wiadomość
GAVRON 
Cy-27 FLANKER

Wysłany: 2006-07-03, 19:10   

Robo napisał/a:
"NIKOMP S.C."

...Facet zna się na elektronice, i mimo że, wygłada jakby miał lada moment umrzeć jest wporzo.

Tak właśnie wygląda, z ust mi to wyjąłeś. :wink:

:roll: Do tego dołożę kilka choć mogły już się tu powtórzyć i co do ulic, a zwłaszcza numerów może być różnie (szczególnie na Plebiscytowej robią roszadę z lokalami):

KATOWICE:

A. P. ELEKTRONIK - Plebiscytowa numeru już nie pamiętam - http://www.ap.net.pl/ ;
KONTAKT S. C. - Plebiscytowa 10;
VOLTRONIK - Dąbrowskiego 2;
SŁAWMIR ELECTRONICS Sklep Nr 3 - Dąbrowskiego 1 - http://www.slawmir.com.pl/ ;

GLIWICE:

VOLTRONIK - Dworcowa 47;
ELEKTRONIK - Dworcowa 47 koło VOLTRONIKA - http://www.elektronik.gliwice.pl/

TYCHY:

Nowy Elektronik - Uczniowska 7 - http://www.nowyelektronik.pl/ ;
SOLVE - Edukacji 48 - http://www.solve.com.pl/ ;

Ten przedostatni wydaje mi się wart polecenia ceny przystępne, przykładem może być cena trafopowielacza do OTV Philips za którego zamiennik kazano mi płacić gdzie indziej około 70 PLN tam dostałem oryginalny za 40 PLN, ponadto sklep internetowy i kontakt GG. Ogólnie to nie napotkałem się jeszcze z nie miłą obsługą w stosunku do mnie ze strony sprzedających w żadnym z tych sklepów.

:idea: Jeszcze jest jedno miejsce w którym kupuję, jeżeli już nie ma gdzie kupić to

GIEŁDA ELEKTRONICZNA Sosnowiec Milowice – Baczyńskiego (Plac obok hali sportowej MOSiR) - http://www.infogielda.gronet.pl/

Ale radzę być ostrożny, jak to w takich miejscach bywa. Można tam dostać schematy i serwisówki sprzętu RTV, jeżeli już nie idzie zdzierżyć z NETA. :mrgreen:

Anax 

Wysłany: 2006-08-12, 13:16   

Marcing moim zdaniem to najlepszy w Poznaniu jest 'Elstat' na Chwaliszewie. Kompetentni sprzedawcy, ceny w miarę i mają Kity AVT :D I to się liczy :D

marcing 
DarkSoul

Wysłany: 2006-08-12, 15:02   

Anax napisał/a:
moim zdaniem to najlepszy w Poznaniu jest 'Elstat' na Chwaliszewie.

Tyle, że to po drugiej stronie Poznania ;) (Na linii wschód - zachód)
Nie omieszkam się jednakże sprawdzić - może jak minie długi weekend?

EDIT:
Poprawiłem literówki - wybaczcie, dopiero dochodzę do siebie...

Brzozza93 
Drzewo liściaste

Wysłany: 2006-08-12, 20:48   

Ja polecam MAGSERV'a w Gdyni( :arrow: ale uwaga tam są duże dosyć koleki szególnie w poniedziałek o 10.00 - kiedy otwierają go po weekendzie.
Goście znają się na elektronice i zawsze doradzą (prawie połowa tych co stoją o coś chcą się zapytać (np. o potrzebny typ elementu, zasilacza, obudowy itp.)
Otwarty od poniedziałku do piątku 10.00 - 18.00 a w soboty 10.00 - 14.00 (w czasie wakacji w soboty jest zamknięty)
MAGSERV
Ul.KILIŃSKIEGO 16
81-393 GDYNIA
tel.621-83-31
www.magserv.com.pl

Dobry jest też MASTECH
Tam oprócz sprzedaży elektroniki naprawiają RTV
Otwarty od poniedziałku do piątku 10.00 - 18.00 a w soboty 10.00 - 14.00
MASTECH
ul.Abrahama 71
81-390 Gdynia
TEL: 058 620-60-41
www.mastech.com.pl

matelektronik 

Wysłany: 2006-08-13, 13:52   

Widze Panowie ze zapomnieliscie o Seguro :) Sklepik niby internetowy ale normalne zakupy mozna tam tez robic (i to w jakiej atmozferze :roll: ) Maja jak na bardzo mala powierzchnie sklepu ogromny asortyment. Nie chce sie nam latac specjalnie do Gliwic po kazdy element osobno? Nie ma problemu. Robimy inetrnetowe zamowienie, klikamy odbior osobisty w siedzibie seguro, czekamy na maila, idziemy do sklepu, podajemy nazwisko, sliczna ekspedientka (mowie o pani w blond wlasach) podaje nam nasze zamowienie w idealnym opakowaniu i po zaplaceniu towaru idziemy szczesliwi do domu ze wszystko kupilismy za jednym razem...

www.seguro.pl

Arnold_S.
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-13, 14:22   ---> WROCŁAW <---

WROCŁAW

AXEL(2 sklepy obok siebie), ul.Dworcowa.
ROBOTRONIK, ul.Wrocławczyka(niedaleko mostu Grunwaldzkiego).
To dwa najlepsze sklepy w mieście, mają największy asortyment.

Poza tym, jest dobry sklep na ul.Rydgiera, róg z placem Staszica.
Następnie na ul.Tęczowej.
I jeszcze mały sklep na ul.Daszyńskiego.

Do tego oczywiście Giełda Elektroniczna w każdą niedzielę na ul.Robotniczej(wstęp 2zł).
Mają tam stanowiska między innymi ludzie z powyższych sklepów.
Ta giełda, to taka miniatura warszawskiego Wolumenu. Jest tam prawie wszystko.

Są jeszcze sklepy, typowe RTV, gdzie można przy okazji kupić jakieś pierdoły(wtyczki, przejściówki, kabelki, przełączniki, diody LED, baterie), przykładowo na ul.Pomorskiej, albo na skrzyżowaniu ul.Nowowiejskiej, Prusa i Górnickiego. Więcej adresów nie pamiętam...

słon 
Nowy na forum

Wysłany: 2006-08-14, 20:22   

ZABRZE
Scalak
wolnosci 236 (numeru mie jestem pewny)
Zaopatrenie doskonałe mają tam prawie wszystko. obługa miła itp itd.
POLECAM.

matelektronik 

Wysłany: 2006-08-15, 15:50   

słon napisał/a:
ZABRZE

Zaopatrenie doskonałe mają tam prawie wszystko. obługa miła itp itd.
POLECAM.
Dokladnie. Zgadzam sie z tym. Mozna tam kupic wszystko czego nie maja inne sklepy.

end 
tool

Wysłany: 2006-08-22, 10:54   

WAŁBRZYCH

"RTV-PILOTY"

ul.Hetmańska 1 (Podzamcze)

Nigdy nic nie ma - naprawdę to jest szok... żeby w jedynym sklepie w W-chu nie można było kupić nawet rezystorów.
Jestem skazany na kupowanie w sklepach internetowych a to już dodatkowa kasa na przesyłkę.

tyrystorek 
Nowy na forum

Wysłany: 2006-08-23, 10:37   

W Będzinie jest "AB ELEKTRONIK". Całkiem do kitu. kiedyś(a może jeszcze)pisało "hurtownia artykułów elektronicznych" czy coś w tym stylu. Kiedy tam przyszedłem
i poprosiłem o rezystory, to gośću mi powiedział, że on ma tylko optoelektronikę.

Polecam Katowice ul Plebiscytowa.
A najczęściej kupuję w "Termiku" w Sosnowcu na 3-Maja. Czasem się zdarza, że czegos nie mają, ale jeśli chodzi o podstawowe elementy elektroniczne(rezystory, kondensatory,tranzystory, diody) to raczej u nich są. Polecam ten sklep. Obsługa jest naprawdę uprzejma. W dodatku spory wybór diod led. Dojazd autobusami KZKGOP,lub tramwajem. Jeśli ktoś mieszka w Będzinie-Grodźcu, Czeladzi, lub Wojkowicach to na pewno dojedzie tam autobusami 88 lub 100

Mateusz 
Nowy na forum

Wysłany: 2006-08-28, 18:36   

u mnie w Ełku jest taki jeden świetny sklep mieści się na ulicy Gdańskiej numerku nie pamiętam. Nazywa się chyba Audioton(z tego co wiem drugi sklep tego właściciela mieści się w Suwałkach). Ceny może są trochę za wysokie, ale za to miła obsługa, która zawsze służy dobrą radą i nie odprawia z kwitkiem. W sprzedaży brak procesorów i wyświetlaczy LCD oraz różnych takich powiedzmy bardziej "zaawansowanych" podzespołów:). Oprócz tego części można kupić w dwóch zakładach RTV, ale tam ceny są wyższe choć nie zawsze np. LEDy superjasne są o wiele tańsze:).

patrx
Nowy na forum

Wysłany: 2006-08-29, 09:04   

W KIELCACH znam trzy sklepy z elektroniką.

1. Amator - ul wojewódzka- zdecydowanie najlepszy sklep w Kielcach, dobrze zaopatrzony, miła, profesionalna obsługa. Posiadają kity ale bez AVT. Jedyny minus to dość wysokie ceny.

2. Sklep na sandomierskiej (nie pamiętam nazwy) - drugi w kolejności sklep pod względem zaopatrzenia - czego nie dostaniesz w Amatorze kupisz prawdopodobnie w nim.

3. Sklep na wspólnej (nie pamiętam nazwy) - dla mnie nic ciekawego, zaglądałem tam tylko dlatego, że jest blisko centrum miasta. Ceny jak dla mnie wygórowane. Dużym minusem jest to że nie sprzedają rezystorów ani kondensatorów. Kiedyś zostałem tam oszukany o 10zł, zorientowałem się dopiero w domu - na paragonie były części zupełnie inne niż kupowałem. Obsługa kręci i cwaniakuje. Obiecałem sobie, że już nigdy tam nie zrobie zakupów. Nie polecam.

Pozdrawiam

adiblol 
lutujący bez schematu ;)

Wysłany: 2006-08-29, 09:05   ŁÓDŹ

ŁÓDŹ

Polecam Semiconductors (Radwańska 55) mają zniżki na ilości mniej lub bardziej "hurtowe" ale kity AVT idą z opóźnieniem (kiedyś zamówiłem AVT721A to pani zapomniała zadzwonic ale kit miala) a na AVT739 (polecam ;) ) musiałem czekać z 2 tygodnie mimo ze dostawy maja co tydzien... Chociaz tam kobieta obsluguje to sie zna...
Tyle ze nie maja REL'i na 230V i kontaktronów

Nie wiem jak się nazywa na Rzgowskiej coprawda nie ma tam kitów AVT ale ja mam blisko. Mają układy CMOS (1,90 za 4017) (w SC nie sprawdzałem) i wygórowane ceny (BC558 za 50gr). Obsługa wyrozumiała ale te ceny ;/

Michał17 
Michał

Wysłany: 2006-09-16, 20:46   Łodź

Na Radwańskiej mają tylko kilka avr-ów (attiny2313, mega8 , 16) , ale polecam (uczęszczałem tam zanim sklep stał się dystrybutorem AVT, i dostaję rabaty)
Rzgowska 3 i 14 - dobra obsługa dużo mechanicznych i tylko jeden AVR
Niemcewicza 24 - R.S Elektronik dużo półprzewodników i złącz, procków nie mają

[ Dodano: 2006-09-16, 20:48 ]
P.S. na Rzgowskiej to: "Zieleniewicz"

[ Dodano: 2006-09-16, 20:52 ]
P.P.s. na radwańskiej 4001- 0.37 gr ; 40106 - 50gr ; 78XX - ok. 82 gr

urqell 
Nowy na forum

Wysłany: 2006-09-16, 21:47   

RADOM

Sklep Elsemik ul. Mireckiego
Jest tam sporo rzeczy a jak czegoś nie ma to można zamówić.
Świetna obsługa! Dzisiaj wszedłem żeby się o coś spytać i zajęło mi to 40min :mrgreen: (jak zawsze :roll: )

Odpowiedz do tematu